Przykro nam, jednak General Motors wycofał sprzedaż nowych samochodów marki Chevrolet z całej Europy – zapraszamy do zakupu samochodu SsangYong lub jednego z samochodów używanych.

Tysiące zdecydowały sie już na Chevroleta

 

O 62% klientów więcej zaufało Chevroletowi w 2012 roku!

 

Warszawa, 4 września 2012

Wykres: sprzedaż Chevroleta styczeń-sierpień 2012

 

Od początku 2012 roku Chevrolet sprzedał w Polsce 7 797 samochodów. Jest to rezultat aż o 62% wyższy niż w analogicznym okresie 2011 roku, kiedy sprzedało się 4 807 nowych Chevroletów.

Jest to również rekordowy wynik w historii Chevrolet Poland, ponieważ w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy sprzedało się więcej nowych Chevroletów niż w całym 2011 roku. Najchętniej kupowanym modelem Chevroleta od stycznia niezmiennie było miejskie Aveo – łącznie Nowe Aveo i Aveo Classic znalazły 3 472 nabywców, czyli o 38% więcej niż w okresie styczeń-sierpień 2011 roku (2 521 sztuk). Drugim najpopularniejszym Chevroletem w Polsce w ostatnich ośmiu miesiącach był Cruze, który został sprzedany w liczbie 1 480 egzemplarzy, czyli aż o 118% większej niż w pierwszych ośmiu miesiącach 2011 r. (678 sztuk). Na trzecim miejscu podium, zaraz za Cruzem, uplasował się Spark, który od początku tego roku znalazł 1 464 nabywców, czyli o 58% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku (927 sprzedanych egzemplarzy).

W sierpniu sprzedano w Polsce 676 nowych Chevroletów, czyli o 10% więcej niż w tym samym miesiącu rok wcześniej, kiedy Chevrolet Poland odnotował sprzedaż 616 samochodów.

„To już trzeci rok z rzędu, kiedy sprzedaż Chevroletów w Polsce rośnie. Jesteśmy również przekonani, że będzie to kolejny, czwarty już rok wzrostu udziału Chevroleta w rynku”, powiedział Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Do salonów sprzedaży Chevroleta trafia właśnie trzecia wersja nadwoziowa modelu Cruze oraz Malibu z silnikiem wysokoprężnym. Te dwie propozycje mogą cieszyć się szczególnym zainteresowaniem klientów flotowych. Oprócz tego z końcem sierpnia Malibu będzie oferowane (obok modelu Captiva) w Programie Leasingowym 102%.

 

Zainteresowany?

Wypełnij formularz

 

 

 

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz! Czekamy niecierpliwie!

Którym modelem jesteś zainteresowany?

 

Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
Prowadzę działalność gospodarczą.
Imię i nazwisko*
Twój e-mail*
Telefon*
miejscowość
Ile jest 2 dodać 2 ?*
Wpisz wynik cyfrą lub słownie.
   

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dixi‑Car z siedzibą w Raszynie pod adresem Al. Krakowska 24A w celach marketingowych, badań rynkowych oraz analitycznych zgodnie z Informacją.
Zgadzam się na otrzymywanie e‑mailem od Dixi‑Car informacji na temat produktów, usług i promocji.
   
* pole obowiązkowe

 

Warszawa, Raszyn

tel. 22 716 30 20

Godziny otwarcia:
7:30 - 18:30 pon. - pt.
9:00 - 14:00 sobota
–w soboty pracują tylko salon i używane

Al. Krakowska 24A
05-090 Raszyn (Warszawa)

 

Radom

tel. 48 360 98 26

Kientów Dixi‑Car Radom zapraszamy do Raszyna!

 

  • Promocja serwisu
  • Promocja akcesoria
  • Sklep internetowy części Opel