Przykro nam, jednak General Motors wycofał sprzedaż nowych samochodów marki Chevrolet z całej Europy – zapraszamy do zakupu samochodu SsangYong lub jednego z samochodów używanych.

Gwarancja, Assistance

 

3 lata gwarancji, 3 lata assistance

 

Nasze zobowiązania:

 

Gwarancja

Pragniemy, aby użytkownicy pojazdów marki Chevrolet cieszyli się bezawaryjną jazdą. Chcielibyśmy, aby od chwili zakupu poprzez serwis gwarancyjny, wszystko, co łączy się z posiadaniem Chevroleta było proste i wygodne, nie niosło ze sobą żadnych ukrytych kosztów i było świadectwem - wysokiej jakości za rozsądną cenę. Nasze samochody są godne zaufania, jeśli jednak niespodziewanie zdarzy się awaria, naprawa auta nie spowoduje większych trudności.

Obsługa posprzedażna obejmuje:

  • 3-letnią gwarancją z limitem przebiegu 100 000 km (limit przebiegu samochodu nie obowiązuje w ciągu pierwszych 2 lat eksploatacji)
  • 6-letnią gwarancję na niewystąpienie perforacji korozyjnej nadwozia

Assistance - 3 lata

W razie wystąpienia problemów technicznych, pomimo zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych najnowszych standardów jakości przy produkcji samochodu, nie trzeba się niepokoić. Ewentualna awaria nie stanowi powodu do paniki. Chevrolet Euro Service szybko przywróci pełnosprawność samochodu. Wystarczy zadzwonić pod nr Chevrolet Euro Serwis, a nasi wykwalifikowani, uczynni pracownicy zajmą się resztą.

W okresie 36 miesięcy od daty pierwszej rejestracji lub dostarczenia nowego samochodu Chevrolet zapewniamy całodobową obsługę w ponad 40 krajach Europy.

Ważne!

Aby uzyskać odpowiednia obsługę w razie wystąpienia awarii, należy najpierw bezwzględnie zadzwonić do centrum Chevrolet Euro Sernice.

Telefon W Polsce nr tel. +48 61 831 99 37

Telefon Za granicą nr tel. +48 800 707 760

 

Gwarancja i Assistance a zalecane przeglądy

Aby skorzystać z Gwarancji lub Assistance, prosimy przeprowadzić zalecane przeglądy okresowe, w większości przypadków co 15 tys. km lub co rok.

 

 

Do góry

 

Warszawa, Raszyn

tel. 22 716 30 20

Godziny otwarcia:
7:30 - 18:30 pon. - pt.
9:00 - 14:00 sobota
–w soboty pracują tylko salon i używane

Al. Krakowska 24A
05-090 Raszyn (Warszawa)

 

Radom

tel. 48 360 98 26

Kientów Dixi‑Car Radom zapraszamy do Raszyna!

 

  • Promocja serwisu
  • Promocja akcesoria
  • Sklep internetowy części Opel