Przykro nam, jednak General Motors wycofał sprzedaż nowych samochodów marki Chevrolet z całej Europy – zapraszamy do zakupu samochodu SsangYong lub jednego z samochodów używanych.

Auto dla dużej firmy, korporacji

Captiva i Cruze

 

Chevrolet zbudował swoją reputację, dając ludziom to, co naprawdę cenią – sprawdzoną technologię, jakość, niezawodność, wyrazisty wygląd i wyjątkowo korzystny stosunek ceny do wartości.

Dla firm zarządzających większą flotą Chevrolet ma jeszcze więcej do zaproponowania. Oferujemy szeroką gamę modeli, które zachwycą zarówno kierowców jak i osoby podejmujące decyzje o zakupach.

Realizujemy kompleksową strategię, której celem jest wspieranie naszych klientów i ich kierowców na każdym etapie. Zależy nam, aby innowacyjne samochody które dostarczamy, zapewniały jednocześnie niskie koszty i doskonałe warunki serwisowe za przystępną cenę.

 

Skontaktuj się z menedżerem ds. floty Dixi-Car

 

 

Jazda próbna dla firm

 

Jazda próbna dla duzych firm

Najlepszym sposobem poznania nowego samochodu jest sprawdzenie go na drodze. Dlaczego nie skorzystać więc z oferty trzydniowej jazdy próbnej?

Propozycja skierowana jest zarówno do osób podejmujących decyzje o zakupach jak i kierowców firmowych. Jazda próbna z pewnością przekona Cię, że to jest samochód firmowy dla Ciebie.

 

Warszawa, Raszyn

tel. 22 716 30 20

Godziny otwarcia:
7:30 - 18:30 pon. - pt.
9:00 - 14:00 sobota
–w soboty pracują tylko salon i używane

Al. Krakowska 24A
05-090 Raszyn (Warszawa)

 

Radom

tel. 48 360 98 26

Kientów Dixi‑Car Radom zapraszamy do Raszyna!

 

  • Promocja serwisu
  • Promocja akcesoria
  • Sklep internetowy części Opel