Przykro nam, jednak General Motors wycofał sprzedaż nowych samochodów marki Chevrolet z całej Europy – zapraszamy do zakupu samochodu SsangYong lub jednego z samochodów używanych.

GAP - ubezpieczenie wartości fakturowej auta

wypadek

 

 

Z życia wzięte

Czasem przykre zdarzenia mogą być powodem do radości. GAP ma taką siłę sprawczą - pan Janek miał kasację auta kupionego 2 lata temu jako nowe za 62 tys. złotych; po kasacji odebrał odszkodowanie z polisy AC (42 tys. zł, ponad 30% mniej niż wartość nowego auta) i odszkodowanie z GAP (20 tys. – miał GAP) i łącznie miał znowu 62 tys. złotych na zakup samochodu. Szok i niedowierzanie, bo zamienił 2 letnie auto na nowe, bez dopłaty.

Nie wierzysz? To tak działa!

 

Zapytaj o GAP

 

Koszt ubezpieczenia GAP (na całe TRZY LATA!)

CENA GAP NA 3 LATA
1350

 

1350 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart do 50 tys. zł

1600 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart powyżej 50 tys. zł ale nie więcej niż 100 tys. zł

1750 zł - jeśli samochód w chwili ubezpieczenia jest wart powyżej 100 tys. zł ale nie więcej niż 150 tys. zł

 

 

GAP na nowy samochód (lub używany, ale właśnie przez Ciebie kupiony)

chroni wartość Twojego auta przez pełne 3 lata od zakupu w przypadku najbardziej nieprzyjemnych zdarzeń (szkoda całkowita i kradzież). GAP pokrywa różnicę pomiędzy wartością Twojego auta wypłaconą po zdarzeniu (wypłata z Twojego AC lub z OC sprawcy wypadku), a ceną z faktury zakupu auta.

Skasowano lub skradziono Ci auto? I w pierwszym, i w drugim, i w trzecim roku eksploatacji zawsze otrzymasz po zdarzeniu tę samą, pełną wartość fakturową auta z dnia zakupu … czy zaczniesz marzyć, by ci skradziono auto? Fajnie byłoby wymienić na nowe bez dopłaty, prawda?

GAP – ochrona wartości auta przez pełne 3 lata od dnia zakupu (faktury) auta, ceny GAP zależą od wartości samochodu – już od 1350 zł (auta o wartości do 50 tys. brutto) za pełne 3 lata ochrony, zakupu możesz dokonać od razu w dniu zakupu samochodu lub do 90 dni od dnia wystawienia faktury zakupu samochodu (jeden warunek – brak szkody w trakcie tych 90 dni).

 

Przykład 1 - ubezpieczasz nowy samochód: Kupujesz nowy samochód za 50 tys. zł. Po roku kradną Ci go, ale z ubezpieczenia AC otrzymujesz tylko 40 tys. zł. A za 40 tys. zł nie kupisz już takiego samego nowego samochodu. Z GAP otrzymasz w tej sytuacji 10 tys. zł.

 

 

GAP na używany samochód, czyli taki, którym jeździsz już od jakiegoś czasu

chroni wartość z polisy ubezpieczeniowej Twojego auta przez pełne 3 lata od dnia zakupu polisy (ostatnia szansa na zakup GAP do auta używanego przy zakupie polisy na 7 rok eksploatacji auta, czyli do 6-letniego auta, ochrona do 9 lat eksploatacji).

Jeżeli zagapisz się i nie wykupisz GAP przy zakupie nowego auta (najbardziej opłacalne, bo auta najwięcej tracą na wartości w pierwszym i drugim roku eksploatacji), kup GAP przy odnawianiu polisy na 2, 3, 4, 5, 6 lub 7 rok – GAP zawsze kupujesz na pełne 3 lata, ceny GAP są identyczne bez względu na to czy kupujesz GAP na nowy czy używany samochód;

Możesz wykupić GAP kilka razy – GAP na nowe auto (masz 3 lata gwarantowaną cenę auta nowego), drugi raz przy odnowieniu polisy na 4 rok (masz 3 lata (do 6 lat użytkowania auta) gwarantowaną wartość samochodu z polisy wykupionej na 4 rok eksploatacji), trzeci raz przy odnawianiu polisy na 7 rok (masz 3 lata (do 9 lat) gwarantowaną wartość samochodu z polisy wykupionej na 7 rok eksploatacji – ale to już się nie opłaca, choć opcja jest – tutaj niech klient definitywnie wymieni samochód); dowolna konfiguracja jest możliwa;

GAP na używany samochód, pokrywa różnicę pomiędzy wartością Twojego auta wypłaconą po zdarzeniu z polisy AC, a wartością auta na polisie ubezpieczeniowej z dnia zakupu polisy z GAP.

Skasowano lub skradziono Ci auto? I w trzecim i czwartym i piątym i szóstym i … do dziewiątego roku eksploatacji zawsze otrzymasz tę samą, pełną wartość auta z polisy … czy zaczniesz marzyć, by ci skradziono auto? Fajnie byłoby wymienić na nowszy bez dopłaty, prawda?

GAP – ochrona wartości auta używanego wyszczególnionej w polisie przez pełne 3 lata od dnia zakupu polisy, cena GAP w zależności od wartości samochodu – już od 1350 zł (auta o wartości do 50 tys. brutto) za pełne 3 lata ochrony, zakupu możesz dokonać od razu w dniu odnowienia polisy lub do 30 dni od daty zawarcia polisy ubezpieczeniowej.

 

Przykład 2 - ubezpieczasz używany samochód: Ubezpieczyłeś swój używany samochód w GAP (samochód warty w chwili ubezpieczenia w GAP 40 tys. zł). Dwa lata później rozbijasz samochód doszczętnie. Z AC otrzymujesz tylko 25 tys. zł, bo tyle jest wart Twój samochód w chwili wypadku. Z ubezpieczenia GAP otrzymujesz brakujące 15 tys. zł.

 

 

Kiedy możesz wykupić GAP?

na nowy samochód - do 90 dni od daty zakupu w salonie

na uzywany samochód - do 30 dni od daty odnowienia polisy AC

 

Kto jest ubezpieczycielem GAP? Kto wypłaca odszkodowanie z GAP?

Firma WAGAS S.A. we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń MAPFRE ASISTENCIA Compańía Internacional de Seguros y Reaseguros S.A. założonym

ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa

tel. (022) 635 61 42 - pod tym telefonem zgłaszamy szkody

Ubezpieczenie GAP to dodatkowe odszkodowanie w razie utraty samochodu w wyniku kradzieży lub doszczętnego rozbicia (gdy nie opłaca się go już naprawiać).
Nieraz kupujesz AutoCasco u ubezpieczyciela, który w pewnym okresie po zakupie samochodu (np. przez pół roku) i tak wypłaca Ci cenę, którą zapłaciłeś wcześniej za samochód w salonie. Czy wtedy warto wykupić GAP?
Pomyśl: nawet jeśli masz doskonałe AC, gdy ktoś uderzy w Twój samochód i będziesz domagał się odszkodowania z OC tej osoby - jakie są szanse, że otrzymasz cenę salonową Twojego samochodu?

 Wypełnij formularz lub zadzwoń, tel. (48) 360 98 26 wewn. 2!

 

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz! Czekamy niecierpliwie!

Którym modelem jesteś zainteresowany?

 

Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
Prowadzę działalność gospodarczą.
Imię i nazwisko*
Twój e-mail*
Telefon*
miejscowość
Ile jest 2 dodać 2 ?*
Wpisz wynik cyfrą lub słownie.
   

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dixi‑Car z siedzibą w Raszynie pod adresem Al. Krakowska 24A w celach marketingowych, badań rynkowych oraz analitycznych zgodnie z Informacją.
Zgadzam się na otrzymywanie e‑mailem od Dixi‑Car informacji na temat produktów, usług i promocji.
   
* pole obowiązkowe

 

 

 

 

 

Warszawa, Raszyn

tel. 22 716 30 20

Godziny otwarcia:
7:30 - 18:30 pon. - pt.
9:00 - 14:00 sobota
–w soboty pracują tylko salon i używane

Al. Krakowska 24A
05-090 Raszyn (Warszawa)

 

Radom

tel. 48 360 98 26

Kientów Dixi‑Car Radom zapraszamy do Raszyna!

 

  • Promocja serwisu
  • Promocja akcesoria
  • Sklep internetowy części Opel