Przykro nam, jednak General Motors wycofał sprzedaż nowych samochodów marki Chevrolet z całej Europy – zapraszamy do zakupu samochodu SsangYong lub jednego z samochodów używanych.

System MyLink - zamiast radia

System MyLink - na desce Chevroleta Cruze

 

Włącz Wypróbuj MyLink - naciśnij przycisk
(pod ekranem MyLink poniżej)

 

Chevrolet MyLink - ulubiona rozrywka zawsze pod ręką

System Chevrolet MyLink zapewnia dostęp do rozrywki i danych przechowywanych na smartfonie. Po podłączeniu telefonu, cała jego zawartość staje się dostępna na ekranie samochodu. 7-calowy ekran dotykowy zapewnia dostęp do Twoich list odtwarzania i umożliwia wybór ulubionych piosenek. Na postoju, ten sam, oferujący wysoką rozdzielczość obrazu ekran umożliwia przeglądanie galerii zdjęć oraz oglądanie plików wideo.

 

System MyLink w Cruze kombi

 

MyLink dostępny jest lub będzie w całej gamie samochodów Chevrolet: od małego Sparka przez Aveo, Cruze, po Trax, Orlando, Captivę.

 

Jak używać MyLink

Ekran dotykowy

Zobacz, dotknij, używaj

Przeglądaj i steruj multimediami i informacjami prezentowanymi przez Chevrolet MyLink na 7-calowym ekranie dotykowym. Łatwo dopasujesz go do swoich potrzeb i bardzo szybko przekonasz się, jaki jest intuicyjny i łatwy w użyciu – zawsze szybko znajdziesz to, czego szukasz. Wysoka rozdzielczość i żywe kolory sprawiają, że oglądanie zdjęć i filmów jest czystą przyjemnością.

Po prostu dodaj swoje urządzenie

Sparuj smartfon

Wystarczy połączyć urządzenie cyfrowe z systemem Chevrolet MyLink, aby uzyskać błyskawiczny dostęp do list utworów, kontaktów, zdjęć i filmów, a nawet niektórych aplikacji mobilnych. Wszystko to będzie dostępne w systemie multimedialnym samochodu.

Podłącz, aby odtwarzać przez USB

Przez USB

Podłączenie cyfrowych zasobów do Chevrolet MyLink jest bradzo proste. Po prostu podłącz smartfon ze złączem USB, odtwarzacz MP3, iPod® lub iPhone® do gniazda USB. Chwilę później uzyskasz dostęp do list utworów i innych danych, które pojawią się na ekranie dotykowym.

Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth

Bluetooth

Chevrolet MyLink uprzyjemni każdą podróż Twoją muzyką. Dzięki Bluetooth®, możesz bezprzewodowo połączyć system audio samochodu ze smartfonem i słuchać zapisanych na nim utworów. Więcej informacji o zgodności urządzeń Bluetooth® z systemem Chevrolet MyLink można znaleźć na stronie Lista zgodności MyLink z urządzeniami bluetooth.

Przygotuj własną muzykę

Muzyka ze smartfona

Aby pomóc w przygotowaniu idealnej muzyki dla każdej podróży, Chevrolet MyLink obsługuje wiele funkcji znanych ze smartfona. Użyj ekranu dotykowego, aby uporządkować pliki MP3 wg listy odtwarzania, albumu, wykonawcy lub gatunku, albo utwórz nową listę.

 

Lepsza kontrola

Rozpoznawanie głosu

Zaawansowane rozpoznawanie głosu

Chevrolet MyLink słucha poleceń głosowych. Aby nawiązać połączenie telefoniczne, wybrać stację radiową lub rozpocząć odtwarzanie muzyki ze smartfona, po prostu naciśnij przycisk na kierownicy i wypowiedz polecenie. Zaawansowane funkcje rozpoznawania głosu opcjonalnie dostępne w systemie Chevrolet MyLink zapewnią wykonanie żądanej czynności.

Sterowanie na kierownicy

Sterowanie na kierownicy

Podczas jazdy musisz mieć zawsze możliwość bezpiecznego kierowania pojazdem. Dlatego systemem Chevrolet MyLink można sterować za pomocą wygodnych przycisków na kierownicy. Wybieraj utwory muzyczne i wykonuj połączenia podczas jazdy nie odrywając rąk od kierownicy.

Dostosowany do potrzeb

Dostosować rozkład ikon

Chcesz poświęcać więcej czasu na rozrywkę, a mniej na poszukiwania? Zaaranżuj ekran główny rozmieszczając ikony funkcji w jak najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Korzystanie z telefonu w drodze

Zestaw głośnomówiący

Chevrolet MyLink umożliwia swobodne korzystanie z telefonu przy zachowaniu pełnej kontroli nad pojazdem. Po bezprzewodowym połączeniu smartfona z systemem przez Bluetooth® możesz z łatwością nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne, a także masz dostęp do książki telefonicznej. Wszystko bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

 

 

Telefon w systemie MyLink

 

Wybierz ulubionych wykonawców, bądź zawsze w zasięgu

Aby uprzyjemnić sobie podróż ulubioną muzyką, możesz sortować pliki MP3 według list odtwarzania, albumów, artystów lub gatunków muzyki. Sterowanie odtwarzaczem odbywa się także za pomocą umieszczonych w kole kierownicy przycisków. System Chevrolet MyLink oferuje również funkcję Bluetooth® – dzięki której możesz bezpiecznie rozmawiać przez telefon podczas jazdy, a także pobierać i aktualizować swoje kontakty. Do pozostałych parametrów systemu Chevrolet MyLink należą:

  • radio AM/FM
  • zegar elektroniczny i termometr
  • przyjazne dla użytkownika menu MP3

 

Kamera cofania w MyLink

Na ekranie MyLink może się wyświetlać obraz z kamery cofania samochodu.

 

Podłączanie pendrive'a pod MyLink

MyLink może korzystać z muzyki z pendrive'a.

 

 

 

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz!

 

 

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz! Czekamy niecierpliwie!

Którym modelem jesteś zainteresowany?

 

Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
Prowadzę działalność gospodarczą.
Imię i nazwisko*
Twój e-mail*
Telefon*
miejscowość
Ile jest 2 dodać 2 ?*
Wpisz wynik cyfrą lub słownie.
   

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dixi‑Car z siedzibą w Raszynie pod adresem Al. Krakowska 24A w celach marketingowych, badań rynkowych oraz analitycznych zgodnie z Informacją.
Zgadzam się na otrzymywanie e‑mailem od Dixi‑Car informacji na temat produktów, usług i promocji.
   
* pole obowiązkowe

Do góry

 

 

Warszawa, Raszyn

tel. 22 716 30 20

Godziny otwarcia:
7:30 - 18:30 pon. - pt.
9:00 - 14:00 sobota
–w soboty pracują tylko salon i używane

Al. Krakowska 24A
05-090 Raszyn (Warszawa)

 

Radom

tel. 48 360 98 26

Kientów Dixi‑Car Radom zapraszamy do Raszyna!

 

  • Promocja serwisu
  • Promocja akcesoria
  • Sklep internetowy części Opel